Coronavirus Statistieken – Live COVID-19
Live Coronavirus Tracker - Realtime COVID-19 Statistieken

Coronavirus Statistieken – Live COVID-19

Live Coronavirus Tracker – Realtime COVID-19 Statistieken

COVID-19 tracker: Bekijk hier de coronavirus statistieken per land. Alle COVID-19 statistieken worden automatisch bijgewerkt.

CountryConfirmedRecoverdRecoverd(%)DeathDeath(%)ActiveActive(%)
World1,284,665271,72121%70,3195%942,62573%
USA336,85117,9775%9,6203%309,25492%
Spain135,03240,43730%13,05510%81,54060%
Italy128,94821,81517%15,88712%91,24671%
Germany100,13228,70029%1,5842%69,84870%
France92,83916,18317%8,0789%68,57874%
Iran60,50024,23640%3,7396%32,52554%
UK47,8061350%4,93410%42,73789%
Turkey27,0691,0424%5742%25,45394%
Switzerland21,2827,29834%7343%13,25062%
Belgium20,8143,98619%1,6328%15,19673%
Netherlands17,8512501%1,76610%15,83589%
Canada15,5122,94219%2802%12,29079%
Austria12,0833,46329%2202%8,40070%
Brazil11,2811271%4874%10,66795%
Portugal11,278751%2953%10,90897%
S. Korea10,2846,59864%1862%3,50034%
Israel8,6115857%511%7,97593%
Sweden6,8302053%4016%6,22491%
Russia6,3434066%471%5,89093%
Australia5,7952,43242%391%3,32457%
Norway5,760321%731%5,65598%
Ireland4,994251%1583%4,81196%
Denmark4,6471,32729%1794%3,14168%
Czechia4,591962%722%4,42396%
Chile4,47161814%341%3,81985%
India4,3143288%1183%3,86890%
Poland4,2011624%982%3,94194%
Romania4,05740610%1574%3,49486%
Malaysia3,7931,24133%622%2,49066%
Philippines3,660732%1634%3,42494%
Japan3,65457516%852%2,99482%
Ecuador3,6461003%1805%3,36692%
Pakistan3,2772578%502%2,97091%
Luxembourg2,80450018%361%2,26881%
Indonesia2,4911928%2098%2,09084%
Saudi Arabia2,46348820%341%1,94179%
Peru2,28198943%834%1,20953%
Thailand2,22079336%261%1,40163%
Finland2,17630014%281%1,84885%
Mexico2,14363330%944%1,41666%
Panama1,988131%543%1,92197%
Serbia1,908543%513%1,80394%
UAE1,7991448%101%1,64591%
Dominican Republic1,745171%825%1,64694%
Greece1,735784%734%1,58491%
South Africa1,655956%111%1,54994%
Qatar1,6041238%40%1,47792%
Argentina1,55428018%463%1,22879%
Iceland1,48642829%40%1,05471%
Colombia1,485886%352%1,36292%
Algeria1,320907%15212%1,07882%
Ukraine1,319282%383%1,25395%
Singapore1,30932024%60%98375%
Croatia1,18212511%151%1,04288%
Egypt1,17324721%787%84872%
Morocco1,113767%716%96687%
Estonia1,108626%192%1,02793%
New Zealand1,10617616%10%92984%
Slovenia1,02110210%303%88987%
Iraq96127929%616%62165%
Hong Kong89120623%40%68176%
Moldova864374%172%81094%
Lithuania84381%142%82197%
Armenia833627%81%76392%
Hungary744679%385%63986%
Diamond Princess71261987%112%8212%
Belarus700538%132%63491%
Bahrain70043162%41%26538%
Bosnia and Herzegovina667447%264%59790%
Kuwait66510315%10%56184%
Cameroon658173%91%63296%
Kazakhstan604457%61%55392%
Azerbaijan584325%71%54593%
Tunisia57451%224%54795%
North Macedonia555234%183%51493%
Latvia54210%10%540100%
Bulgaria541397%214%48189%
Lebanon5415510%194%46786%
Andorra501265%184%45791%
Slovakia48582%10%47698%
Costa Rica454164%20%43696%
Cyprus446378%92%40090%
Uruguay40610426%61%29673%
Uzbekistan390308%21%35892%
Albania37711631%216%24064%
Taiwan3735715%51%31183%
Afghanistan367175%72%34393%
Burkina Faso3459026%175%23869%
Jordan34511032%51%23067%
Réunion3444012%00%30488%
Oman3316118%21%26881%
Cuba320155%83%29793%
Channel Islands309279%62%27689%
Honduras29862%227%27091%
San Marino2663513%3212%19975%
Ivory Coast2613714%31%22185%
Palestine2522510%10%22690%
Vietnam2419539%00%14661%
Nigeria2323314%52%19484%
Mauritius22773%73%21394%
Malta22752%00%22298%
Senegal2269241%21%13258%
Montenegro22310%21%22099%
Kyrgyzstan2163315%42%17983%
Ghana2143114%52%17883%
Georgia1883619%21%15080%
Niger184137%105%16188%
Bolivia18321%116%17093%
Faeroe Islands18310758%00%7642%
Sri Lanka1763419%53%13778%
Venezuela1595233%74%10063%
DRC15432%1812%13386%
Martinique1495034%43%9564%
Mayotte1471410%21%13189%
Kenya14243%43%13494%
Isle of Man13800%11%13799%
Guadeloupe1353123%75%9772%
Brunei1358261%11%5239%
Bangladesh1233327%1210%7863%
Guinea12154%00%11696%
Cambodia1145346%00%6154%
Paraguay1131211%54%9685%
Trinidad and Tobago10511%77%9792%
Rwanda10444%00%10096%
Gibraltar1035250%00%5150%
Liechtenstein7700%11%7699%
Monaco7334%11%6995%
Madagascar7223%00%7097%
Guatemala701521%34%5274%
El Salvador6923%34%6493%
French Guiana682740%00%4160%
Aruba6412%00%6398%
Djibouti59915%00%5085%
Jamaica58814%35%4781%
Barbados56611%12%4988%
Togo522242%36%2752%
Uganda5200%00%52100%
Congo4524%511%3884%
Mali4512%511%3987%
Ethiopia4449%25%3886%
Macao441023%00%3477%
French Polynesia4100%00%41100%
Cayman Islands3913%13%3795%
Zambia3938%13%3590%
Sint Maarten3713%616%3081%
Bermuda371438%00%2362%
Saint Martin32722%26%2372%
Bahamas29414%517%2069%
Guyana2900%414%2586%
Eritrea2900%00%29100%
Gabon2414%14%2292%
Tanzania22314%15%1882%
Benin22523%00%1777%
Haiti2115%15%1990%
Myanmar2100%15%2095%
Syria19211%211%1579%
Maldives191368%00%632%
Libya1800%16%1794%
Guinea-Bissau1800%00%18100%
New Caledonia1816%00%1794%
Equatorial Guinea1616%00%1594%
Namibia16319%00%1381%
Antigua and Barbuda1500%00%15100%
Mongolia15213%00%1387%
Angola14214%214%1071%
Dominica1400%00%14100%
Fiji1400%00%14100%
Saint Lucia1417%00%1393%
Liberia13323%323%754%
Sudan12217%217%867%
Grenada1200%00%12100%
Laos1200%00%12100%
Curaçao11545%19%545%
Greenland11327%00%873%
Suriname1000%110%990%
Mozambique10110%00%990%
Saint Kitts and Nevis1000%00%10100%
Seychelles1000%00%10100%
MS Zaandam900%222%778%
Zimbabwe900%111%889%
Nepal9111%00%889%
Chad900%00%9100%
Eswatini900%00%9100%
CAR800%00%8100%
Cabo Verde7114%114%571%
Vatican City700%00%7100%
St. Vincent Grenadines7114%00%686%
Somalia7114%00%686%
Botswana600%117%583%
Mauritania6233%117%350%
Nicaragua600%117%583%
Montserrat600%00%6100%
St. Barth6117%00%583%
Sierra Leone600%00%6100%
Belize500%120%480%
Turks and Caicos500%120%480%
Bhutan5240%00%360%
Gambia4250%125%125%
Malawi400%00%4100%
Western Sahara400%00%4100%
Anguilla300%00%3100%
British Virgin Islands300%00%3100%
Burundi300%00%3100%
Caribbean Netherlands200%00%2100%
Falkland Islands200%00%2100%
Papua New Guinea100%00%1100%
Saint Pierre Miquelon100%00%1100%
South Sudan100%00%1100%
Timor-Leste100%00%1100%
China81,70877,07894%3,3314%1,2992%